Alicja FrątczakInstruktor A Lashes Professionnal

Od 5 lat mieszka w Holandii, to tam prowadzi swój salon SUN&BEAUTY, a także szkolenia z przedłużania oraz zagęszczania rzęs marki A Lashes Professionnal.
Alicja to szczęśliwa mężatka i mama 4-letniej córki zafascynowanej kosmetologią, jak na małą kobietkę przystało. ;)
Od 3 lat zajmuje się stylizacją rzęs, a pierwszą samodzielną aplikację wykonała na mężu. Za sobą ma już wiele kursów, ale jak sama mówi nie chce spocząć na laurach.

- ... Pokochałam moją pracę i chciałabym dzielić się swoją wiedzą z innymi.

Alicja Frątczak
Sun&Beauty
(+31) 0621847384
Adres: Markerkant 120610, 1314AK Almere

    Alicja Frątczak


Katarzyna PakiełaInstruktor A Lashes Professionnal

Od 10 lat związana z Branżą Beauty, od 7 prowadzi swoj własny gabinet.
Ukończyła studium wizażu, stylizacji oraz kosmetyczne z wyróżnieniem.

Swoje pierwsze kroki w stylizacji rzes stawiałam lata temu kiedy na rynku były dwie pęsety i jeden klej do wyboru, z rzedowaniem to jeszcze nikt nie miał styczności, a rzęsy nabierało się z woreczków strunowych. Po kilku latach pokochałam przedłużanie rzes i przepadłam w 100%. Mam nadzieje, że tak zostanie na zawsze.

Sekret Urody
Katarzyna Pakieła
Mazowiecka 155
05-255 Stare Załubice (okolice Zalewu Zegrzyńskiego, Nad Zegrzem)
600696122Katarzyna Pakieła


ANNA KARAŚInstruktor A Lashes Professionnal

Swoją przygodę z przedłużaniem rzęs rozpoczęłam już w 2016 roku, od tamtej pory każdego dnia pogłębiam swoją wiedzę, zdobywam doświadczenie w dziedzinie stylizacji rzęs, szkoliłam się w całej Polsce. Mam na tę chwilę ukończone ok. 21 szkoleń ze stylizacji rzęs. Praca, która stała się moja wielką pasją i hobby. Cały czas podnoszę swoje umiejętności, warsztaty, szkolenia. Dzięki temu szkolenia utrzymują się na najwyższym poziomie i nieustannie są uzupełniane o nowości i aktualności ze świata rzęs. Zdobytą wiedzę doświadczenie chciałabym przekazać jak najlepiej, stawiam dużo na praktykę. Opracowany przez ze mnie program szkoleń ma charakter indywidualny i jest dopasowany do poziomu zaawansowania kursantki. Po szkoleniach jestem do dyspozycji kursantów pod każdym względem.
Jestem również mamą, wychowuje 15-letnią córkę, prowadzę salon, butik, i zajmuje się kosmetykamie

    Anna Karaś