A Lashes pro

ANNAPŁOCHOCKA

Jestem stylistką z 10-letnim stażem w branży Beauty. Moje osiągnięcia i kwalifikacje udokumentowane są certyfikatami. Szkolenia odbyłam u najlepszych instruktorów w Polsce i w dalszym ciągu rozwijam potrzebną wiedzę, szkoląc się oraz czerpiąc korzyści z internetu i mediów społecznościowych.
Pracuję na najwyższej jakości produktach. Chętnie poznaję i testuję nowości, aby odkrywać świat stylizacji.
Rzęsy stały się moją pasją. Metodą prób i błędów, na których się uczę, staram się pokonywać przeszkody, by zajść jak najwyżej. Nie osiągnęłam jeszcze wszystkiego, dlatego tak chętnie podążam za marzeniami i pogłębiam wiedzę w dziedzinie stylizacji rzęs.
Jestem też mamą dwóch wspaniałych chłopców, którzy zapełniają moje serce i umysł, oraz narzeczoną wspaniałego człowieka, który od zawsze pomaga mi w realizacji celów, a teraz podzielił moją pasję i pomógł mi stworzyć markę "A LASHES PROFESSIONAL".

Jesteśmy instruktorami z zakresu stylizacji rzęs, Arek zaś prowadzi te szkolenia pod kątem psychologii oraz organizacji czasu pracy.
Nasz duet łączy miłość i pasja. Razem odkrywamy nowe talenty i pomagamy im wejść w świat stylizacji.
Moje motto: Dopóki oddycham nie tracę nadziei.ARKADIUSZZAJĄCZKOWSKI

Psychologią interesuję się przeszło 10 lat. Najprościej rzecz ujmując jest to nauka o nas samych. Zajmuje się ona badaniami wyjaśniającymi zasady, jakimi kierujemy się w życiu codziennym, czyli stara się wytłumaczyć, co powoduje, że myślimy tak, jak myślimy, oraz dlaczego zachowujemy się tak a nie inaczej. Psychologia pozwala nam lepiej zrozumieć samych siebie a co za tym idzie również innych ludzi.
Coś, czego podobno mamy pod dostatkiem a jednak ciągle nam go brakuje, CZAS - nie da się go niestety zatrzymać ale możemy perfekcyjnie nim zarządzać stosując kilka podstawowych zasad o których również opowiadam na kursach.
Serdecznie zapraszam na nasze szkolenia na których zdobędziesz wiedzę, przydatną za równo w kontaktach z klientem w jak również w życiu codziennym.